Doprava

 
*

DPD

DPD kurýrní dopravní služba Vám doručí objednané zboží do druhého dne na Vámi zvolenou doručovací adresu.Předem Vám dá vědět, kdy kurýr přijede. Na hodinu přesně. Příjemce může online sledovat, jak se náš kurýr blíží na jeho adresu. Balíček se pokusíme doručit až 3x. Každý příjemce si může přizpůsobit doručit doručení onlite tak, jak potřebuje.
Maximální množství pro přepravu je 1000 kg


prodejna Pucov

Adresa odběru:
Pucov 92
675 71  Náměšť nad Oslavou
Česká republika
Google mapa
Do poznámek zákazníka uveďte termín návštěvy nebo volejte na infolinku 606 191 443 - Vrba Michal.

*

balk do ruky Unikátní služba pro přepravu vnitrostátních balíků do hmotnosti 30 kg po celé České republice.
Odesílatel nebo adresát si volí poštu , na které bude balík připraven k vyzvednutí.Garance možnosti vyzvednutí na zvolené poště již následující pracovní den.Podání balíku na všech poštách.Avizování je nedílnou součástí služby.Na přání zákazníka doručujeme i v sobotu-bez příplatku.
V případě zájmu o sobotní doručení v posledním kroku objednávky v rámečku poznámka zákazníka vyplňte: doručte v sobotu za příplatek 100 Kč
Maximální hmotnost pro přepravu je 1000 kg

*

na-postu-webCo je balík na poštu? Unikátní služba pro přepravu vnitrostátních balíků do hmotnosti 30 kg po celé České republice.Avizování je nedílnou součástí služby.
Proč je balík Na poštu tak výhodný? Nemusíte být v určitý čas na určitém místě - balík si vyzvednete na zvolené poště a kdy se to hodí Vám.
V případě zájmu o tuto služnu v posledním kroku objednávky v rámečku poznámka zákazníka vyplňte: adresu dané pošty kam chcete,aby balík došel.
Maximální množství pro přepravu je 1000 kg.


V případě zájmu dopravu zajistíme kamkoliv po Evropě.
Pouze po dohodě, Cena činí cca 15,- Kč za km vč. DPH.
Zpáteční cestu neúčtujeme.
Maximální množství pro přepravu je 2800 kg

*

DPD

DPD kurýrní dopravní služba Vám doručí objednané zboží do pátého dne na Vámi zvolenou doručovací adresu na Slovensku. Předem Vám dá vědět, kdy kurýr přijede. Na hodinu přesně. Příjemce může online sledovat, jak se náš kurýr blíží na jeho adresu. Balíček se pokusíme doručit až 3x. Každý příjemce si může přizpůsobit doručit doručení onlite tak, jak potřebuje.
Maximální množství pro přepravu je 1000 kg

 

* srovnávací cena pro rozsah hmotnosti zásilky 2 - 5 kg.

Powered by TcLadin